Системи контролю доступом СКУД  Немає жодного товару в цій категорії.

Підкатегорії

 • Кнопки
 • Автономні контролери з...

  Автономний контролер СКУД встановлюють на невеликі об'єкти, офіси, приміщення, де необхідно обмежити доступ людей, та де не потрібно адміністрування цієї точку доступу, і не потрібно електронної звітності. Точка доступу (двері, хвіртка, ворота або шлагбаум), обладнана автономним контролером, не вимагає установки дорогого мережевого обладнання й програмного забезпечення, відповідно й вартість такої точки буде невелика.

  Автономний контролер доступу буває з вбудованою кодовою панеллю, з сканером відбитка пальця. Автономні СКУД бувають суміщеними з домофонною викличною панеллю. Вони дуже зручні для приватного будинку або квартири, а також для невеликого офісу.

  Оскільки такі контролери не пов'язані з центральним головним пристроєм або сервером, всі коди, картки і відбитки пальців зберігаються в енергонезалежній пам'яті самого пристрою. Якщо ж такий контролер «живити» від безперебійного блоку живлення, то навіть в ситуації з перебоями в електромережі, двері буде функціонувати в штатному режимі.

  Реєстрація в автономному контролері карток, номерів або відбитків пальця здійснюється безпосередньо на контролері. Для цього передбачена майстер карта, яка дозволяє додавати або видаляти користувачів з пам'яті.

  Іноді проблематично записувати картки в пам'ять автономного контролера, коли карток (користувачів) багато, тим більше, якщо таких контролерів кілька. Для таких випадків в деяких моделях передбачена можливість перенесення вмісту пам'яті контролера через флеш накопичувач.

  Автономний контролер СКУД

 • Радіоконтролери
 • Біометричні пристрої

  Біометричні пристрої зчитування - це пристрої ідентифікації особи в системах контролю доступу. Вони використовують автоматизовані методи ідентифікації живої людини за фізіологічними особливостями або поведінковими характеристиками.

  Фізіологічними унікальними характеристиками можуть бути відбитки пальців, зображення обличчя, сітківка ока, розпізнавання голосу.

  Підгрупи біометричних пристроїв

  Хімічні біометричні пристрої

  Аналізують певні ділянки людського ДНК, зіставляючи дані з базою, для прийняття рішення давати доступ чи ні.

  Візуальні біометричні пристрої

  Ці пристрої аналізують візуальні особливості людини для дозволу доступу. Ці особливості це унікальний відбиток пальця, неповторний візерунок райдужної оболонки або сітківки ока.

  Поведінкові біометричні пристрої

  Аналізують ходу або підпис (швидкість письма, ширина і тиску написання знаків). Вони унікальні для кожної людини.

  Нюхові біометричні пристрої

  У кожного з нас свій особливий колорит запахів, по ним пристрій здатний точно розпізнати ту чи іншу людину.

  Слухові біометричні пристрої

  Відповідно аналізують голос для зіставлення даних і прийняття рішення для видачі доступу.

  Біометричні пристрої

 • Турнікети

  Турнікет – називають ще трипод, вертушка, міксер, бар'єр. Турнікет це свого роду форма воріт, що дозволяє за один раз пройти одній людині.

  Турнікети можуть бути організовані спеціальним чином, так що б забезпечити дотримання одностороннього руху людей. Крім того турнікет може обмежити прохід і пропускати тільки тих людей, які вкинули жетон, або зі сканували квиток чи піднесли картку.

  Отже, турнікет може бути частиною системи платного доступу. Наприклад, що б пройти в метро потрібно купити і вкинуть в турнікет жетон. Або що б пройти в платний туалет, потрібно сканувати заздалегідь куплений квиток. Що б пройти в бізнес-центр, Вам доведеться взяти перепустку в охорони або дістати свій, якщо Ви працюєте в ньому й тоді дозволено доступ. В цьому випадку турнікет - виконавчий пристрій, частина системи контролю та управління доступом.

  Застосування турнікетів

  Турнікети використовуються в різних сферах. Їх ставлять на стадіонах, на входах до парку розваг, встановлюють, що б запускати відвідувачів на виставки.

  Турнікети нерідко є частиною офісного холу. Їх можна спостерігати в аеропортах, на лижних курортах, на заводських прохідних.

  З точки зору бізнесу, турнікет дає точне уявлення про кількість людей які пройшли.

  З точки зору безпеки, охоронна служба веде облік по кожному відвідувачу, і знає, хто заходив і в який час вийшов.

  Турнікет - ефективне рішення для бізнесу, але в той же час не можна забувати й про безпеку людей. Наприклад, в разі пожежі, біля турнікету, якщо він стоїть на шляху евакуації, завжди повинні бути ворота або хвіртки, що відкриваються від сигналізації. Цей момент завжди потрібно враховувати коли проектуєте прохідну.

  Турнікети

  Типи турнікетів

  Напів-ростові

  Напів-ростові турнікети найпоширеніші, їх можна зустріти всюди. Бувають триподи, двуподи, одноподи і роторні. Як правило, вони комплектуються електроприводом, який провертає штанги трипода в момент проходження людини. Єдиний недолік таких турнікетів - їх легко перестрибнути. Тому, як правило, біля них монтую камери відеоспостереження або встановлюють пост охорони.

  Оптичні

  Оптичні турнікети схожі з попереднім, але вони не мають перегороджують штанг. Застосовуються там, де вважають недоцільним використовувати фізичний бар'єр або це не естетично. Ці турнікети використовують інфрачервоний промінь для підрахунку відвідувачів і сповіщають про несанкціонований проході людини звуковою або світловою сигналізацією.

  Повно-ростові

  Повно-ростовий турнікет це збільшений в розмірі звичайний турнікет, висотою більше 2-х метрів. За своєю роботою він нагадує револьверні двері. Перевагою є неможливість перелізти його як через напів-ростовий.

 • Приладдя
 • STOP-Net

  STOP-Net