Охоронна сигналізація Немає жодного товару в цій категорії.

Підкатегорії

 • Бездротова...

  Бездротова сигналізація ATIS

 • Бездротова...

  Багатофункціональний захист будинку: бездротова сигналізація Ajax

  Миттєва реакція, зручність управління і простота установки - переваги сигналізації від виробника Ajax. Бездротова охоронна система виконує захисні функції, оповіщаючи власників про непрошених «гостей» і аварійних ситуаціях.

  Що у комплекті

  Базова комплектація включає централь Ajax Hub, детектори відкриття дверей / вікна і руху (DoorProtect і MotionProtect), а також радиобрелок з тривожною кнопкою SpaceControl. Центральний блок постійно отримує відгуки від датчиків (пінг частотою від 12 секунд), підтримуючи з ними зв'язок по зашифрованому радіоканалу Jeweller.

  Система легко масштабується за допомогою охоронних і побутових сповіщувачів: герконів, детекторів затоплення і витоку газу, пожежних сповіщувачів, датчиків розбиття скла. До централі можна підключити кімнатну або вуличну сирену, реле для управління живленням побутових електроприладів, камери відеоспостереження з підтримкою протоколу RTSP.

  Як працює бездротова сигналізація Ajax

  Датчики охоронної системи фірми Ajax фіксують певні зміни в охоронюваних зонах і посилають сигнали на центральний блок, який обробляє дані і миттєво сповіщає користувачів про небезпеку. При спрацьовуванні одного з детекторів хаб включає сирену, відправляє push-повідомлення, а також відсилає SMS і додзвонюється на запрограмовані телефонні номери і пульт охорони.

  Централь сповіщає користувачів про різні неполадки, в числі яких - відсутність відгуку від датчика, відключення зовнішнього живлення, сильні перешкоди і шуми в радіоканалі, низький рівень заряду батареї у одного з детекторів.

  управління

  Управление беспроводной сигналізацією Ajax може здійснюватися віддалено за допомогою смартфона, планшета або ПК. Користувач може активувати нові пристрої, дивитися відео з камер, контролювати стан сповіщувачів та вмикати / вимикати систему через додаток Ajax Security System. Для постановки або зняття з охорони використовується бездротова клавіатура.

  Особливості

  Сигналізація «Аякс» володіє наступними особливостями:

  • розсилка повідомлень здійснюється по декількох каналах - Ethernet, GSM і / або Wi-Fi;
  • інформація передається з централі на мобільний додаток смартфона через хмарний сервер;
  • на відкритій території дальність зв'язку централі з детектором досягає 1000-2000 м (при наявності стін відстань зменшується);
  • підтримує до 150 датчиків і до 50 відеокамер , тому може встановлюватися на багатоповерхових об'єктах;
  • доступ можуть мати до 99 користувачів, яким надаються різні права;
  • детектори не реагують на тварин, чия вага не перевищує 20 кг.

  Захист від дій зловмисників

  Для захисту бездротової сигналізації від зловмисників компанія «Аякс» використовує ряд рішень. У їх числі - шифрування сигналу за допомогою алгоритму з плаваючим ключем і антивірусний захист ОС.

  При відсутності інтернету для відсилання повідомлень використовуються SIM-карти, а при відключенні електрики система продовжує працювати ще 16 годин завдяки використанню резервних акумуляторів. Якщо зловмисник заглушить стільниковий сигнал, централь відправить повідомлення через інтернет (і навпаки).

  Кожен елемент захищений Тампере - спеціальним мікровимикачем, який спрацьовує при спробі відкрити кришку пристрою. Якщо злодій спробує зламати / розкрити датчик, користувач отримає тривожне сповіщення.