Каталог

Включено фільтри:
  Надійність, циклів (не менше)
  Матеріал корпусу
  Важіль механічного розблокування
  Технологія ProFix / F-трамплін
  RR - контакт положення дверної стулки
  FaFix, мм
  AK - контакт якоря електрокотушки

  Информация

  Електромеханічні зачіпки Товарів у наявності: 42

  на сторінку
  Показані 1 - 12 із 42 пунктів
  Показані 1 - 12 із 42 пунктів
  Електромеханічні зачіпки

  Про BIRA TRADE

  BIRA TRADE – є приватна виробнича компанія, що спеціалізується у проектуванні, виробництві та дистрибуції механічних та електромеханічних виконавчих пристроїв та рішень для систем контролювання доступу. Знання і 30-тилітній досвід праці на ринку безпеки дають нам змогу проектувати і виробляти продукцію найвищої якості відповідно до сучасних технологій, європейських стандартів, а також і очікувань клієнтів.

  Фірма BIRA міститься у Польщі недалеко Варшави, де містяться бюро торгове і виробничі потужності. Компетентний і кваліфікований колектив, оснащене передовим сучасним обладнанням виробництво забезпечують високу якість продукції, гнучкість в роботі з клієнтами і швидке постачання готової продукції замовникові однаково як у Польщі так і на експорт за кордон. У процесі виробництва продукції фірма BIRA використовує сучасні технологічні рішення і складає свої вироби тільки з компонентів високої якості, щоби задовольняти в повній мірі очікування й вимоги клієнтів та кінцевих споживачів.

  Потреби наших покупців завжди ставимо на перший план, завдяки цьому тішимося їхньою довірою і багатолітньою співпрацею.

  BIRA TRADE – то багатий вибір продукції, фахова обслуга і технічна підтримка.

  Продукція

  Понад 20 років BIRA TRADE виробляє електричні защіпки. Такий багатолітній досвід і знання цієї галузі дозволяють задовольняти потреби й вимоги внутрішнього у Польщі і експортного закордонного ринків. Фірма пропонує стандартні рішення для систем безпеки, що охоплюють електричні зачепи, електромаґнетні замки, утримувачі дверні електромаґнетні, електрозамки шафові, замки механічні, а також рішення для систем евакуації і протипожежного захисту.

  BIRA TRADE продукує також фурнітуру, елементи монтажні і різноманітне приладдя. Наша гнучкість у виробництві і увага до потреб клієнтів дають змогу пропонувати продукцію, запроектовану і вироблену під індивідуальні потреби клієнтів.

  Фірма BIRA TRADE, аналізуючи потреби ринку і своїх покупців-клієнтів, невтомно працює над новими рішеннями і продуктами, що розширюють модельний ряд продукції, справджують очікування клієнтів, а також покращують комфорт і безпеку кінцевих споживачів.

  Електромеханічні защіпки BIRA TRADE