Електромеханічні пристрої замикання Немає жодного товару в цій категорії.

Підкатегорії

 • Електромагнетні замки

  Електромагнітний замок - це прилад, який широко використовується як елемент контролю доступу.

  Принцип роботи його заключається у взаємодії електромагніта та металевої пластини.

  Електромагнітні замки за способом кріплення бувають накладного та врізаного типу. Також їх можна класифікувати по накладній силі утримання двері, що виміряється у кілограмах. Ця сила повинна бути більша, ніж вага самої двері.

  Переваги таких замків полягають у легкості монтажу. Недоліки – при припиненні подачі напруги, такий замок розблоковується. Тому при монтажі електромагнітного замку рекомендують підключення його через безперебійний блок живлення.

  Зазвичай електромагнітні замки ставлять у комплекті з :

  • на вході:зчитувач або кодова панель;
  • на виході: електромеханічна кнопка.

  Також можливо управляти роботою електромагнітного замку з віддаленого місця керування.

 • Електроригельні замки

  Електроригелі - універсальне запірний пристрій.

  Завдяки своїй компактній конструкції і продуманим аксесуарам електроригель знаходить багатобічне вживання в дверях будь-якої конструкції:

  • Розкривні: дерев'яні, профільні, сталеві;
  • Маятникові;
  • Розсувні;
  • Скляні: розстібні, маятникові, розсувні;
  • Одно- і двостулкові.

  Вбудована електроніка дозволяє відімкнути двері одним імпульсом на 8 сек.

  Вбудовані контакти положення дверей і стану ригеля надають нові можливості для контролю.

  Режим роботи електроригеля може бути нормально-закритим або нормально-відкритим.

  Інтелектуальна електроніка виконує блокування ригеля тільки за умови, що двері захлопнулися.

  Спосіб монтажу - будь-який:
  Вертикально або горизонтально;
  У раму або стулку дверей;
  Накладний або врізаний.

  Для скляних конструкцій передбачені монтажні бокси (кожухи) для монтажу наклеюванням.

  Застосовується, як додатковий пристрій замикання, на об'єктах, до яких пред'являються високі вимоги безпеки з функціями контролю стану.

 • Електромеханічні...

  Про BIRA TRADE

  BIRA TRADE – є приватна виробнича компанія, що спеціалізується у проектуванні, виробництві та дистрибуції механічних та електромеханічних виконавчих пристроїв та рішень для систем контролювання доступу. Знання і 30-тилітній досвід праці на ринку безпеки дають нам змогу проектувати і виробляти продукцію найвищої якості відповідно до сучасних технологій, європейських стандартів, а також і очікувань клієнтів.

  Фірма BIRA міститься у Польщі недалеко Варшави, де містяться бюро торгове і виробничі потужності. Компетентний і кваліфікований колектив, оснащене передовим сучасним обладнанням виробництво забезпечують високу якість продукції, гнучкість в роботі з клієнтами і швидке постачання готової продукції замовникові однаково як у Польщі так і на експорт за кордон. У процесі виробництва продукції фірма BIRA використовує сучасні технологічні рішення і складає свої вироби тільки з компонентів високої якості, щоби задовольняти в повній мірі очікування й вимоги клієнтів та кінцевих споживачів.

  Потреби наших покупців завжди ставимо на перший план, завдяки цьому тішимося їхньою довірою і багатолітньою співпрацею.

  BIRA TRADE – то багатий вибір продукції, фахова обслуга і технічна підтримка.

  Продукція

  Понад 20 років BIRA TRADE виробляє електричні защіпки. Такий багатолітній досвід і знання цієї галузі дозволяють задовольняти потреби й вимоги внутрішнього у Польщі і експортного закордонного ринків. Фірма пропонує стандартні рішення для систем безпеки, що охоплюють електричні зачепи, електромаґнетні замки, утримувачі дверні електромаґнетні, електрозамки шафові, замки механічні, а також рішення для систем евакуації і протипожежного захисту.

  BIRA TRADE продукує також фурнітуру, елементи монтажні і різноманітне приладдя. Наша гнучкість у виробництві і увага до потреб клієнтів дають змогу пропонувати продукцію, запроектовану і вироблену під індивідуальні потреби клієнтів.

  Фірма BIRA TRADE, аналізуючи потреби ринку і своїх покупців-клієнтів, невтомно працює над новими рішеннями і продуктами, що розширюють модельний ряд продукції, справджують очікування клієнтів, а також покращують комфорт і безпеку кінцевих споживачів.

  Електромеханічні защіпки BIRA TRADE

 • Електромеханічні замки

  Електромеханічні замки