Автономні контролери з кодовою клавіатурою Товарів у наявності: 12

Показані 1 - 12 із 12 пунктів
Показані 1 - 12 із 12 пунктів
Автономні контролери з кодовою клавіатурою

Автономний контролер СКУД встановлюють на невеликі об'єкти, офіси, приміщення, де необхідно обмежити доступ людей, та де не потрібно адміністрування цієї точку доступу, і не потрібно електронної звітності. Точка доступу (двері, хвіртка, ворота або шлагбаум), обладнана автономним контролером, не вимагає установки дорогого мережевого обладнання й програмного забезпечення, відповідно й вартість такої точки буде невелика.

Автономний контролер доступу буває з вбудованою кодовою панеллю, з сканером відбитка пальця. Автономні СКУД бувають суміщеними з домофонною викличною панеллю. Вони дуже зручні для приватного будинку або квартири, а також для невеликого офісу.

Оскільки такі контролери не пов'язані з центральним головним пристроєм або сервером, всі коди, картки і відбитки пальців зберігаються в енергонезалежній пам'яті самого пристрою. Якщо ж такий контролер «живити» від безперебійного блоку живлення, то навіть в ситуації з перебоями в електромережі, двері буде функціонувати в штатному режимі.

Реєстрація в автономному контролері карток, номерів або відбитків пальця здійснюється безпосередньо на контролері. Для цього передбачена майстер карта, яка дозволяє додавати або видаляти користувачів з пам'яті.

Іноді проблематично записувати картки в пам'ять автономного контролера, коли карток (користувачів) багато, тим більше, якщо таких контролерів кілька. Для таких випадків в деяких моделях передбачена можливість перенесення вмісту пам'яті контролера через флеш накопичувач.

Автономний контролер СКУД