Безконтактні ідентифікатори Товарів у наявності: 4

Показані 1 - 4 із 4 пунктів
Показані 1 - 4 із 4 пунктів
Безконтактні ідентифікатори

Безконтактна картка - це RFID пристрій, розміром з кредитну картку. В нього вбудовано мікропроцесор з антеною, завдяки яким здійснюється зв'язок з зчитувальним пристроєм за допомогою радіохвиль. Існують дві основні групи смарт-карток.

Картки з пам'яттю

Мають можливість зберігання невеликого обсягу інформацію, крім свого унікального номера можуть зберігати деякі безпекові алгоритми.

Картки без вбудованої пам'яті

Безконтактні картки, які не мають вбудованої пам'яті, мають лише свій унікальні номер, їх називають CSN (Card Serial Number - картковий серійний номер).

Безконтактні RFID картки класифікуються за такими принципами

Розмір

Як правило, мають розмір кредитної картки. Стандарт ISO / IEC 7810 визначив розмір таким: 85,60 × 53,98 × 0,76 мм

Ступінь захисту (система захисту)

У різних брендів захист від несанкціонованого втручання різний. Можуть забезпечуватись кріптопроцесором, спеціальним чином структурованою пам'яттю або спеціальними алгоритмами обміну ключами.

Алгоритм обміну

Обмін даними відбувається під управлінням різних систем або додатків, які вичитують чи обмінюються з карткою даними або конфігураціями.

Спосіб передачі даних

Дані, які зберігає картка, передаються в централізованих системах адміністрування за допомогою радіохвиль і пристроїв читання/запису.

Безконтактні картки

RFID картки можуть бути частиною різних систем. Наприклад, систем контролю і обліку робочого часу. Безконтактні картки можуть використовуватися для ідентифікації, авторизації або зберігання даних.

Вони можуть використовуватись для проведення транзакцій швидко, надійно і безпечно з мінімальним ступенем людського втручання.

Технологія

Безконтактна смарт-картка це картка, в якій чіп спілкується з пристроєм читання використовуючи індукційну технологію RFID, зі швидкістю передачі даних від 106 до 848 кбіт/с. Ці картки, що б їх було прочитано, вимагають безпосередню близькість до пристрою читання.

Стандартом для безконтактних карток є ISO / IEC 14443. Цей стандарт визначає два типи карток - A і B, які дозволяють читання карток на відстань до 10 см. Були пропозиції внести в стандарт ISO / IEC 14443 ще кілька типів карт - C, D, E , F і G, але вони були відхилені Міжнародною Організацією Стандартизації. Існує й альтернативний стандарт ISO / IEC 15693, який дозволяє читати картку на відстані до 50 см.