Турнікети Товарів у наявності: 7

Показані 1 - 7 із 7 пунктів
Показані 1 - 7 із 7 пунктів
Турнікети

Турнікет – називають ще трипод, вертушка, міксер, бар'єр. Турнікет це свого роду форма воріт, що дозволяє за один раз пройти одній людині.

Турнікети можуть бути організовані спеціальним чином, так що б забезпечити дотримання одностороннього руху людей. Крім того турнікет може обмежити прохід і пропускати тільки тих людей, які вкинули жетон, або зі сканували квиток чи піднесли картку.

Отже, турнікет може бути частиною системи платного доступу. Наприклад, що б пройти в метро потрібно купити і вкинуть в турнікет жетон. Або що б пройти в платний туалет, потрібно сканувати заздалегідь куплений квиток. Що б пройти в бізнес-центр, Вам доведеться взяти перепустку в охорони або дістати свій, якщо Ви працюєте в ньому й тоді дозволено доступ. В цьому випадку турнікет - виконавчий пристрій, частина системи контролю та управління доступом.

Застосування турнікетів

Турнікети використовуються в різних сферах. Їх ставлять на стадіонах, на входах до парку розваг, встановлюють, що б запускати відвідувачів на виставки.

Турнікети нерідко є частиною офісного холу. Їх можна спостерігати в аеропортах, на лижних курортах, на заводських прохідних.

З точки зору бізнесу, турнікет дає точне уявлення про кількість людей які пройшли.

З точки зору безпеки, охоронна служба веде облік по кожному відвідувачу, і знає, хто заходив і в який час вийшов.

Турнікет - ефективне рішення для бізнесу, але в той же час не можна забувати й про безпеку людей. Наприклад, в разі пожежі, біля турнікету, якщо він стоїть на шляху евакуації, завжди повинні бути ворота або хвіртки, що відкриваються від сигналізації. Цей момент завжди потрібно враховувати коли проектуєте прохідну.

Турнікети

Типи турнікетів

Напів-ростові

Напів-ростові турнікети найпоширеніші, їх можна зустріти всюди. Бувають триподи, двуподи, одноподи і роторні. Як правило, вони комплектуються електроприводом, який провертає штанги трипода в момент проходження людини. Єдиний недолік таких турнікетів - їх легко перестрибнути. Тому, як правило, біля них монтую камери відеоспостереження або встановлюють пост охорони.

Оптичні

Оптичні турнікети схожі з попереднім, але вони не мають перегороджують штанг. Застосовуються там, де вважають недоцільним використовувати фізичний бар'єр або це не естетично. Ці турнікети використовують інфрачервоний промінь для підрахунку відвідувачів і сповіщають про несанкціонований проході людини звуковою або світловою сигналізацією.

Повно-ростові

Повно-ростовий турнікет це збільшений в розмірі звичайний турнікет, висотою більше 2-х метрів. За своєю роботою він нагадує револьверні двері. Перевагою є неможливість перелізти його як через напів-ростовий.