Розумний Будинок Zamel Exta Life
Показано 1 - 9 з 27 елементів
Показано 1 - 9 з 27 елементів

Розумний Будинок Zamel Exta Life Є 27 товарів.

Розумний Будинок Zamel Exta Life. 

Можливо зайвими будуть пояснення, що таке Розумний Будинок. Але все ж  уявлення та розуміння Розумних систем у кожного своє, в залежності від  потреб та поставлених завдань. 

Для когось важливі на сам перед безпекові функції. 

Комусь потрібно керувати дистанційно приладами або автоматизувати деякі  процеси поб...

Розумний Будинок Zamel Exta Life. 

Можливо зайвими будуть пояснення, що таке Розумний Будинок. Але все ж  уявлення та розуміння Розумних систем у кожного своє, в залежності від  потреб та поставлених завдань. 

Для когось важливі на сам перед безпекові функції. 

Комусь потрібно керувати дистанційно приладами або автоматизувати деякі  процеси побуду. 

А хтось прагне комфорту та певного статусу, який надає навіть сам факт  володіння Розумною системою. 

Розглянемо декілька прикладів. 

Уявімо, що вранці ви користувалися праскою, а коли поїхали на роботу, не  можете згадати, чи вимкнули її. З Розумним Будинком ви можете подивитись  на телефоні у додатку чи споживає струм та чи інша розетка, та за  необхідності вимкнути її. Більше того, вимкнення всіх розеток, або їх груп  може відбуватися автоматично за розкладом згідно певного сценарію. 

Наступний приклад, ви повертаєтесь з роботи а у вашій кімнаті вже  заздалегідь комфортна температура повітря, тому що заздалегідь  автоматично увімкнувся обігрівач або кондиціонер. Змінення температури  приміщення також можливо за сценаріями. Це дозволить суттєво зекономити  на комуналці. 

Інша ситуація, у вас на подвір’ї є газон, клумби, квітами. З Розумною  Системою зрошування їх можливо налаштувати за графіком. Полив  залежатиме від сухості грунту, та погодних умов. Бо немає сенсу поливати  коли йде дощ. 

Прикладів може бути безліч. Це й система перекриття води в квартирі, коли  стався виток в наслідок прориву труби або хтось просто забув вимкнути у  ванній кран.

Чому Розумний Будинок має бути Zamel. 

По-перше.

Напевне всі бачили, або й використовують WiFi лампочки, люстри  на дистанційному керування, або ж WiFi розетки. Існують електронні  термостати на опалення з тижневим програмування. Це все можна назвати  елементами Розумного Дому. 

Але вони всі розрізнені, керувати їми доводиться окремими пультами та  різними додатками, що зовсім не зручно. 

І тільки Zamel об’єднує все в одній системі, тому що це не гламурний гаджет,  це дійсно система яка вправі називатись Розумною. 

По-друге.

Обладнання Zamel лінійки Exta Life бездротове. Воно легко й  швидко монтується в приміщення з готовим ремонтом.  

По-третє. Zamel це Європейський професійний виробник з європейською  якістю та сертифікатами, які підтверджують надійність та безпечність  кожного модуля. До речі, Zamel в Україні також сертифікований.

Лінійка Exta Life. 

Обладнання Exta Life умовно поділяються: 

  • На головний контролер – Hub, 
  • Приймачі, 
  • Передавачі, 
  • Пульти, вимикачі, 
  • Давачі, 
  • Терморегулятори.

Слідуйте за нами на Facebook