Приводи відкатних воріт Товарів у наявності: 4

Показані 1 - 4 із 4 пунктів
Показані 1 - 4 із 4 пунктів
Приводи відкатних воріт

Розберемо критерії, за якими вибирають приводу для воріт

Впливає значення ваги стулки воріт 

У характеристиках кожного приводу для воріт вказані параметри максимальної ваги зсувної / розсувної стулки. Параметр важливий, але не варто вибирати привід воріт суворо за вказаною вагою. Необхідно розраховувати привід хоча б з 20-30% запасом потужності. Адже важливо все, і довжина відкотної секції, і розмір противаги, і якість комплектуючих та якість їх монтажу. 

Довжина противаги відкотної стулки 

Загальноприйняте приймати довжину консолі (противаги) від 30% до 50% від довжини просвіту - проїжджої частини стулки. Наприклад, якщо довжина консолі становить 4 метри, то противага має бути від 1,2 м до 2 м. Тільки з таким розрахунком можна забезпечити легку і надійну експлуатацію воріт. Бо не дотримуючись цих правил, Ви збільшуєте навантаження на відкотні ролики. Тим самим збільшуючи в рази силу тертя, відповідно збільшується необхідна сила для відкриття воріт, а також знижується термін експлуатації воріт. Саме тому слід вибирати привід для відкотних воріт з запасом потужності. 

Погодні умови експлуатації приводу для воріт

Коли приходить зима, збільшуються кількість проблем з відкотними воротами, пов'язаних із замерзанням кінцевих вимикачів, заледенінням верхнього уловлювача або самого приводу воріт. Це ще один аргумент на користь більш потужної моделі приводу. 

Якість приводу для воріт 

Вибирайте якісний привід воріт. Адже Вашому обурення не буде меж, коли привід воріт відмовить в самий не підходящий момент, але ж відкрити ворота за  непрацюючому приводі може виявитися непосильним завданням.