Системи контролю доступом СКУД  Товарів у наявності: 165

Підкатегорії

 • Електромеханічні...
 • Кнопки
 • Автономні контролери з...

  Автономний контролер СКУД встановлюють на невеликі об'єкти, офіси, приміщення, де необхідно обмежити доступ людей, та де не потрібно адміністрування цієї точку доступу, і не потрібно електронної звітності. Точка доступу (двері, хвіртка, ворота або шлагбаум), обладнана автономним контролером, не вимагає установки дорогого мережевого обладнання й програмного забезпечення, відповідно й вартість такої точки буде невелика.

  Автономний контролер доступу буває з вбудованою кодовою панеллю, з сканером відбитка пальця. Автономні СКУД бувають суміщеними з домофонною викличною панеллю. Вони дуже зручні для приватного будинку або квартири, а також для невеликого офісу.

  Оскільки такі контролери не пов'язані з центральним головним пристроєм або сервером, всі коди, картки і відбитки пальців зберігаються в енергонезалежній пам'яті самого пристрою. Якщо ж такий контролер «живити» від безперебійного блоку живлення, то навіть в ситуації з перебоями в електромережі, двері буде функціонувати в штатному режимі.

  Реєстрація в автономному контролері карток, номерів або відбитків пальця здійснюється безпосередньо на контролері. Для цього передбачена майстер карта, яка дозволяє додавати або видаляти користувачів з пам'яті.

  Іноді проблематично записувати картки в пам'ять автономного контролера, коли карток (користувачів) багато, тим більше, якщо таких контролерів кілька. Для таких випадків в деяких моделях передбачена можливість перенесення вмісту пам'яті контролера через флеш накопичувач.

  Автономний контролер СКУД

 • Безконтактні...

  Безконтактна картка - це RFID пристрій, розміром з кредитну картку. В нього вбудовано мікропроцесор з антеною, завдяки яким здійснюється зв'язок з зчитувальним пристроєм за допомогою радіохвиль. Існують дві основні групи смарт-карток.

  Картки з пам'яттю

  Мають можливість зберігання невеликого обсягу інформацію, крім свого унікального номера можуть зберігати деякі безпекові алгоритми.

  Картки без вбудованої пам'яті

  Безконтактні картки, які не мають вбудованої пам'яті, мають лише свій унікальні номер, їх називають CSN (Card Serial Number - картковий серійний номер).

  Безконтактні RFID картки класифікуються за такими принципами

  Розмір

  Як правило, мають розмір кредитної картки. Стандарт ISO / IEC 7810 визначив розмір таким: 85,60 × 53,98 × 0,76 мм

  Ступінь захисту (система захисту)

  У різних брендів захист від несанкціонованого втручання різний. Можуть забезпечуватись кріптопроцесором, спеціальним чином структурованою пам'яттю або спеціальними алгоритмами обміну ключами.

  Алгоритм обміну

  Обмін даними відбувається під управлінням різних систем або додатків, які вичитують чи обмінюються з карткою даними або конфігураціями.

  Спосіб передачі даних

  Дані, які зберігає картка, передаються в централізованих системах адміністрування за допомогою радіохвиль і пристроїв читання/запису.

  Безконтактні картки

  RFID картки можуть бути частиною різних систем. Наприклад, систем контролю і обліку робочого часу. Безконтактні картки можуть використовуватися для ідентифікації, авторизації або зберігання даних.

  Вони можуть використовуватись для проведення транзакцій швидко, надійно і безпечно з мінімальним ступенем людського втручання.

  Технологія

  Безконтактна смарт-картка це картка, в якій чіп спілкується з пристроєм читання використовуючи індукційну технологію RFID, зі швидкістю передачі даних від 106 до 848 кбіт/с. Ці картки, що б їх було прочитано, вимагають безпосередню близькість до пристрою читання.

  Стандартом для безконтактних карток є ISO / IEC 14443. Цей стандарт визначає два типи карток - A і B, які дозволяють читання карток на відстань до 10 см. Були пропозиції внести в стандарт ISO / IEC 14443 ще кілька типів карт - C, D, E , F і G, але вони були відхилені Міжнародною Організацією Стандартизації. Існує й альтернативний стандарт ISO / IEC 15693, який дозволяє читати картку на відстані до 50 см.

 • Радіоконтролери
 • Біометричні пристрої

  Біометричні пристрої зчитування - це пристрої ідентифікації особи в системах контролю доступу. Вони використовують автоматизовані методи ідентифікації живої людини за фізіологічними особливостями або поведінковими характеристиками.

  Фізіологічними унікальними характеристиками можуть бути відбитки пальців, зображення обличчя, сітківка ока, розпізнавання голосу.

  Підгрупи біометричних пристроїв

  Хімічні біометричні пристрої

  Аналізують певні ділянки людського ДНК, зіставляючи дані з базою, для прийняття рішення давати доступ чи ні.

  Візуальні біометричні пристрої

  Ці пристрої аналізують візуальні особливості людини для дозволу доступу. Ці особливості це унікальний відбиток пальця, неповторний візерунок райдужної оболонки або сітківки ока.

  Поведінкові біометричні пристрої

  Аналізують ходу або підпис (швидкість письма, ширина і тиску написання знаків). Вони унікальні для кожної людини.

  Нюхові біометричні пристрої

  У кожного з нас свій особливий колорит запахів, по ним пристрій здатний точно розпізнати ту чи іншу людину.

  Слухові біометричні пристрої

  Відповідно аналізують голос для зіставлення даних і прийняття рішення для видачі доступу.

  Біометричні пристрої

 • Турнікети

  Турнікет – називають ще трипод, вертушка, міксер, бар'єр. Турнікет це свого роду форма воріт, що дозволяє за один раз пройти одній людині.

  Турнікети можуть бути організовані спеціальним чином, так що б забезпечити дотримання одностороннього руху людей. Крім того турнікет може обмежити прохід і пропускати тільки тих людей, які вкинули жетон, або зі сканували квиток чи піднесли картку.

  Отже, турнікет може бути частиною системи платного доступу. Наприклад, що б пройти в метро потрібно купити і вкинуть в турнікет жетон. Або що б пройти в платний туалет, потрібно сканувати заздалегідь куплений квиток. Що б пройти в бізнес-центр, Вам доведеться взяти перепустку в охорони або дістати свій, якщо Ви працюєте в ньому й тоді дозволено доступ. В цьому випадку турнікет - виконавчий пристрій, частина системи контролю та управління доступом.

  Застосування турнікетів

  Турнікети використовуються в різних сферах. Їх ставлять на стадіонах, на входах до парку розваг, встановлюють, що б запускати відвідувачів на виставки.

  Турнікети нерідко є частиною офісного холу. Їх можна спостерігати в аеропортах, на лижних курортах, на заводських прохідних.

  З точки зору бізнесу, турнікет дає точне уявлення про кількість людей які пройшли.

  З точки зору безпеки, охоронна служба веде облік по кожному відвідувачу, і знає, хто заходив і в який час вийшов.

  Турнікет - ефективне рішення для бізнесу, але в той же час не можна забувати й про безпеку людей. Наприклад, в разі пожежі, біля турнікету, якщо він стоїть на шляху евакуації, завжди повинні бути ворота або хвіртки, що відкриваються від сигналізації. Цей момент завжди потрібно враховувати коли проектуєте прохідну.

  Турнікети

  Типи турнікетів

  Напів-ростові

  Напів-ростові турнікети найпоширеніші, їх можна зустріти всюди. Бувають триподи, двуподи, одноподи і роторні. Як правило, вони комплектуються електроприводом, який провертає штанги трипода в момент проходження людини. Єдиний недолік таких турнікетів - їх легко перестрибнути. Тому, як правило, біля них монтую камери відеоспостереження або встановлюють пост охорони.

  Оптичні

  Оптичні турнікети схожі з попереднім, але вони не мають перегороджують штанг. Застосовуються там, де вважають недоцільним використовувати фізичний бар'єр або це не естетично. Ці турнікети використовують інфрачервоний промінь для підрахунку відвідувачів і сповіщають про несанкціонований проході людини звуковою або світловою сигналізацією.

  Повно-ростові

  Повно-ростовий турнікет це збільшений в розмірі звичайний турнікет, висотою більше 2-х метрів. За своєю роботою він нагадує револьверні двері. Перевагою є неможливість перелізти його як через напів-ростовий.

 • Безконтактні зчитувачі
 • Приладдя
 • STOP-Net

  STOP-Net

на сторінку
Показані 1 - 12 із 165 пунктів
Показані 1 - 12 із 165 пунктів
Системи контролю доступом СКУД

Системи контролю і управління доступом СКУД

У сфері фізичної та інформаційної безпеки, система контролю доступу - це система селективного обмеження доступу до об'єкта, в зону, що охороняється або до іншого ресурсу.

Робота системи контролю доступу базується на принципі авторизації. Лише авторизованим особам дозволено пройти крізь двері або турнікет. Авторизація може бути за допомоги RFID ідентифікації (найпоширеніший метод), через введений пароль на кодової панелі або шляхом зчитування біометричних даних особи, сітківки ока, відбитка пальців. Так чи інакше, в системах контролю і управління доступом необхідно кожен раз підносити картку до зчитувача, вводити пароль або сканувати палець, щоб увійти в приміщення, що охороняється.

Все частіше стали використовувати комбінований метод ідентифікації:

 • RFID картка + код
 • RFID картка + відбиток пальця і т. д.

Роблять це в першу чергу для того що б знизити ймовірність обману системи, адже картку можуть передати іншій особі або її просто можуть вкрасти.

Компоненти системи контролю та управління доступом

Система зазвичай ділиться на програмну складову й апаратну. Залежно від поставленого завдання, в тому чи іншому випадку переважати може перша або друга складова.

Місцем доступу можуть бути двері, турнікет, ворота, ліфт, інше. Як правило, все-таки це двері. Дверне місце доступу обладнане електрокерованим замком, електромагнетом або зачіпкою. На вході біля дверей або на ній монтую зчитувач або кодову панель для забезпечення можливості авторизації. На виході (вихід, як правило, залишають вільним) ставлять кнопку для безперешкодного виходу.

Двері можуть бути обладнані датчиком положення, в разі відкриття без авторизації - вмикається сигналізація.

Компонентами системи вважають ще й те обладнання, яке пов'язує пристрої авторизації (зчитувачі) з сервером і з дверними замками.

Топологія системи контролю доступом

Топології можуть відрізнятися, але в основному прийнята наступна схема:

Системи контролю і управління доступом - СКУД