Домофони Товарів у наявності: 2

Підкатегорії

Показані 1 - 2 із 2 пунктів
Показані 1 - 2 із 2 пунктів
Домофони

Домофон, відеодомофон

Домофон - пристрій відео і голосового зв'язку з можливістю контролю електричного замка на вході.

Відеодомофон

Домофон ефективно вирішує питання санкціонованого доступу в приміщення офісу, будинку, квартири, під'їзду. Установка домофону також допомагає вирішувати проблеми з безпекою і збереженням майна.

Установка відеодомофона може проводитися для окремої квартири, і може виконувати функції дверного дзвінка. Домофон для приватного будинку повинен встановлювати звукову і відео зв’язок з абонентом і при необхідності управляти магнітним замком.

Комплект відеодомофона

Зазвичай в комплект відеодомофона входить:

Виклична панель

- Встановлюють біля дверей, хвіртки або воріт на вулиці. У ній вбудовано переговорний пристрій, кнопка, відеокамера. Деякі мають підсвічування.

Абонентська панель, відеопанель (трубка домофону)

- Кріплять всередині приміщення, та вона служить для відтворення та запису звукового і відеосигналу, що надходить з панелі виклику, має органи управління електричним замком.

Електромеханічний пристрій замикання

- Електричні пристрої, які утримують двері, хвіртку або ворота в замкнутому стані. Такими пристроями може бути електромагніт, засувка, електроригельний замок, і так далі. Електрозамок повинен відпиратися після натискання кнопки з відеопанелі або по ключу на вході.

Домофон, відеодомофон

Купити домофон

Пропонується наступні види домофонів та їх варіанти

- IP-домофони, вони можуть бути підключені в «домофон wifi» конфігурації, що зручно якщо немає можливості протягувати кабель.
- Відеодомофони, домофони з камерою кольорові, передають кольорове зображення, кольоровий відеодомофон.
- Відеодомофони, домофони з камерою чорно-білі, передають чорно-біле зображення.

Економ варіант

Домофон, який передає лише звук без зображення. Такий варіант не забезпечує належної безпеки, так як не дає уяви про те, хто стоїть біля дверей, скільки їх, як вони одягнені, що в них у руках.

Чорно-білий домофон

Варіант вважається проміжним, часто не має можливості підключити другу відеокамеру. Зображення не кольорове, але все ж дає уявлення хто і скільки відвідувачів знаходиться біля дверей.

Кольоровий відеодомофон

Відеодомофони з кольоровим екраном, виводять кольорове зображення. Часто пропонуються з широкоформатним екраном. Ви можете купити відеореєстратор з вбудованою або зовнішньою пам'яттю, яка дозволить записати розмову або відео, ще й зберігати фотографії відвідувачів в момент натискання ними кнопки на панелі виклику.

Кут огляду камери відеодомофона

Кут огляду камери не великий, так як камера надійно і глибоко захована в панелі. Ця проблематика вирішена можливістю установки панелі під кутом за допомоги спеціальних куточків і кронштейнів, а також можливістю підключення додаткової відеокамери.